Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naile Hoxha - Hatixhe Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Ani na u shemb fusha
Moj Hatixhe
Ani ra në male

E bardhë po m'dukesh
Moj Hatixhe
Si bora n'Moravë e x2

Njato faqe tua
Moj Hatixhe
T’kuq o në bojë gjak e

Mos më len pa m’marr e
O moj Hatixhe
Ani se jam bonjake x2

Kjo fytyra jote
Moj Hatixhe
Kuq o si qershia

O s’të len baca
Moj Hatixhe
Pa të çu te shpia x2


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesiNaile Hoxha
Publikimi: 01/12/2007


Naile Hoxha - Hatixhe
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hatixhe".
3. Video është e këngës "Hatixhe", por nuk këndohet nga Naile Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naile Hoxha:


Komente 3