Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naile Hoxha - Unë Kujtim Jam Tu Dërgue Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Unë kujtim jam tuj dërgue
n'shejë t'miqsisë
Me kto lule me t'kujtue
prej dashnisë
Se jane t'bukra,janë t'pranverës
plotë me erë,
O ruji fort moj e bardha verë.

Për kujtim kto lule t'zgjodha
me mallngjim
Nji nga nji moj une ti mblodha
për kujtim
Janë të bukra, janë të vlera
si ne prill
O të mbushin-o me erë të mirë

Kto janë lule prej saksie
me shumë mallë
Edhe janë si shejë dashnie
gjinden rrallë
Merr kto lule me shumë ngjyra
ec m' kujto
O vashë e bukur-o mos m' harro.Nuk kemi video për këtë këngë.


Naile Hoxha
Publikimi: 13/02/2012


Naile Hoxha - Unë Kujtim Jam Tu Dërgue
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë Kujtim Jam Tu Dërgue".
3. Video është e këngës "Unë Kujtim Jam Tu Dërgue", por nuk këndohet nga Naile Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naile Hoxha:


Komente 0