Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naile Hoxha - Xhamadanin Kuq Si Gjaku Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.7 / Votuan:  6

Xhamadani kuq si gjaku

Xhamadanin kuq si gjaku
Kuq si gjaku

x2

Ta qendisa prej meraku

x2

Dil në derë të tshikoj pak
Ta qendisa për merak
Sa ta shoh si trrin ne shtat
Hajde djalo te rrim pak x3

Fije fije me gajtan
Me gajtan

x2

Ojna ojna per sevdan

x2

Dil në derë të tshikoj pak
Ta qendisa për merak
Sa ta shoh si trrin ne shtat
Hajde djalo te rrim pak x3

Pejn me kokrra
Mbush me ar, mbush me ar

x2

Per at djal ziliqar

x2

Dil në derë të shikoj pak
Ta qendisa për merak
Sa ta shoh si te rri ne shtat
Hajde djalo te rrim pak x3


Ky tekst u dërgua nga besariNaile Hoxha
Publikimi: 08/07/2011


Naile Hoxha - Xhamadanin Kuq Si Gjaku
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Xhamadanin Kuq Si Gjaku".
3. Video është e këngës "Xhamadanin Kuq Si Gjaku", por nuk këndohet nga Naile Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naile Hoxha:


Komente 0