Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naile Hoxha - Seç Po Fryn Fllad Pranvere Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


O sec po fryn o fllad pranvere
Moj syzeza vetull holle

x2

O bash ne zemer mori
Ti me there moj
Faqe kuqe moj
Porsi molle

x2

O me blerim natyra vesh
Ne ket fllad bylbylat kndojn

x2

O moj e bukra mori pellumbeshe
Njesite treja prap me zgjoi

x2

O trandofille, manushaqe
Mbulojn kopshte vend nder ne

x2

O kur te skuqen mori buz e faqe moj
Ma e bukra lule je


Ky tekst u dërgua nga besariNaile Hoxha
Publikimi: 09/09/2008


Naile Hoxha - Seç Po Fryn Fllad Pranvere
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Seç Po Fryn Fllad Pranvere".
3. Video është e këngës "Seç Po Fryn Fllad Pranvere", por nuk këndohet nga Naile Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naile Hoxha:


Komente 0