Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Naim Abazi - E Imja Je
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Imja Je".
3. Video është e këngës "E Imja Je", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Naim Abazi - E Imja Je Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T02:02:25+01:00

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Imja Je" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 2 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
2

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Ylldit - E Imja Je

Ref..2x
Se ti për mu je le..
edhe unë për ty..
prap ti je e imja
edhe që sun të shoh me sy..

Diten e parë që dola n'shkoll
me ty u takova
n'shikimin e parë
n'ty u dashurova
ç'do fjalë ç'do shkronjë
qe pi gojes e qet
ç'do lëvizje ç'do shikim
t'paraqet t'sinqert
zemren e ki t'bardh
si lulja që qel en fush
trupin e ki t'bukur
si magji që bukuri mush
i kom edhe do fjal
për me ti thon n'go
fajet i ka nana jote
kaq përfekt që t'ka bo..WoW..

Ref..2x
Se ti për mu je le..
edhe unë për ty..
prap ti je e imja
edhe që sun të shoh me sy..

Provova por familja jote
nuk em dha afat
fati o i tillë
që s'muj met pas n'gat
nuk t'dashta veq për shtrat
se nuk jomë tip i tillë
zoti t'le sakat
edhe durt ti lidh
kjo lidhja jonë e patë
shumë shpejt përfundoj
përfundoj kjo loj
as zonin sun ta ngoj
e kom pas ënderr
që me ty familje të krijoj
të ndjej afër meje
por sun të përqafoj..

Ref..2x
Se ti për mu je le..
edhe unë për ty..
prap ti je e imja
edhe që sun të shoh me sy..

Ardian Trebicka - E Imja Je

Faqe me faqe, buzë më buzë
Ngjitur pas vetes të mbaj
Faqet e tua janë timet
E gjithë e imja je

Faqe më faqe, buzë më buzë
Asgjë mbi dhe nuk na ndan
Buzët e tua janë timet
E gjitha e imja je

Buzëe tua janë timet
E gjitha e imja je
Dhe në krah të shtrëngoj
Dhe në gji të pushtoj
Kur ti dridhesh
Me zjarr të mbuloj

Buzët e tua janë timet
E gjitha e imja je
Ta marr faqen në pëllëmbë
S'të lë puthje pa dhënë
Dhe sa herë që të puth
Mua më dhëmb
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë