Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Naim Abazi - Moj E Bardha

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj E Bardha".
3. Video është e këngës "Moj E Bardha", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naim Abazi - Moj E Bardha  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T02:01:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Moj E Bardha" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Spiro Roko. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Moj e bardha
moj si debo
ra dhe moj

Vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

unazen e gishtit
ta so lla dhe moj

e vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

gjerdhanin moj
ne gush ta
vno va dhe moj

vethet sec ti
vari mo tradhe moj

kuroren moj ta
zbukuro va dhe moj

e vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

taksi ne ne
o bor ta so
lla dhe moj

neper shkalle
te perco
lla dhe moj

orizin moj
ne sy ta ho
dha dhe moj

e vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

Moj e bardha
moj si debo
ra dhe moj

Vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe moj

unazen e gishtit
ta so lla dhe moj

e vdiqa plasa
moj sa te mo
ra dhe mojMë Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet