Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Naim Abazi - Na U Lind Djali

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na U Lind Djali".
3. Video është e këngës "Na U Lind Djali", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naim Abazi - Na U Lind Djali  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T02:04:00+00:00O mka lind sonte ni djal lum e lum sa gzim i madh,
kallu shpi kallu mahall se mka lind sonte ni djal

o oo djalo gzove nanen baben o oo o djalo se ma knaqe zemren oooooo
ooo djalo se ma knaqe zemren o

qofsh i lindur me nafak biri im o paq urat shum urime e shum fat jet te lumtur e te gjat oo o djalo gzove nanen baben oo o djalo se ma knaqe zemren oooo oo o djalo gzove baben nanen o oo o djalo se ma knaqe zemren o

ooo djalo kzove nanen baben o oo o djalo se ma knaqe zemren o oo o djalo gzove nanen baben o oo o djalo seq ma knaqe zemren o


Ky tekst u dërgua nga Riona Beha
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet