Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Pika Në Zemër Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kur Dola NE Dritare
NE Terre Se Pash Oborrin
Djalo More Djalë

Nate Pash Si Nuse
Po Ta Runte Varrin
Djalo More Djalë

Kur Dola NE Dera
Thashe Po Binte Shi
Djalo More Djalë

Nuk Qen Uj I Shiut
Po qan Lotet e Mi
Djalo More Djalë

Hiqe Lotin Hiqe Lotin

Nate Pa Hene Ne Lugje TE Verdha
Kerkon Djalin Shami Zeza
Nene E Mjere Kerkon Djali
Vajtimi I San Dhe Mali

E Kerkon por Nuk Gjen Do Te
Loti Behet Deti E Dete Lote

Hiqe Lotin Nene Kosovare
Nuk Mbaj Si Pa
Dalun Fare

Vatrat Tona Jo Nuk Te Shkreta
Kendojne Lahuta e Tunden Djepat Tona


Ky tekst u dërgua nga Valton Beqiri


Nuk kemi video për këtë këngë.


Naim Abazi
Publikimi: 14/07/2013


Naim Abazi - Pika Në Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pika Në Zemër".
3. Video është e këngës "Pika Në Zemër", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:


Komente 0