Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Tik-tak  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

14/07/2013

2013-07-14T02:05:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Tik-tak" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Denis Taraj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Ora fundit ne shkoll para deres te pres
Vec per ty un mendoj sa hap syt ne mengjes
E pa arritcme ti je
Te gjith djemt ne gjimnaz
Ty nga do te gjemojn
Ja nne fjal,nje veshtrim,nje buzqeshje kerkojn, perendesha ku je
Ne nje cast,nje moment
Lere zemren sa te flas
Vajz e bukur sot ne mbremje do te takoj
Numrin tim une ta jap
Po sme shkruajte me ste ngas
Une kte fjal ta premtoj
Ref...
Tik-Tak ora 7 nga ty nuk kam asnje whots up
Bum bum zemra ime,ma hoqi trurin cdo mendim
Obo bo cme bere ti miku mbremja perseri
Ngela vetem si gjithni...
Ora e fundit ne shkoll para deres un jam
I zhgenjyer,i trishtuar
Asnje shpres nuk kam
Vec per ty une po pres
Dhe njeher fatin tim,me ty do ta provoj
Mbasi sot mecen mir dhe zoti do mdihmoj
Qe ty te ngelem nkujtes
Ref...
Tik-Tak ora 7 nga ty nuk kam asnje whots up
Bum bum zemra ime,ma hoqi trurin cdo mendim
Obo bo cme bere ti,miku mbremja perseri
Ngela vetem si gjithnji...Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet