Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Naim Abazi - Hajde Qike E Lumja Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

08/05/2012

2012-05-08T11:43:08+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hajde Qike E Lumja Ti" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet