Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Pika Pika Lot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

12/05/2012

2012-05-12T13:21:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pika Pika Lot" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet