Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Zahir Pajaziti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1.5 / Votuan:  2

O moj Kosove
O moj nane e madhe
Oj rrofte ushtria
Haj mor Çlirimtare

O luften tane
Oh mor lart e ngriti
O komandanti
Zahir Pajaziti

O vet e nisi
O luften ma i pari
O ku je vella
O Adem Jashari

Hajt ta krisim vlla
Pushen e lirise
Me i dal zot Kosoves
Plumb me i dhane Serbise

Po na therret Kosova
Edhe amaneti
Altin Zejnullahu
E Ali Ajeti

O Hysri Talla
Edhe Edmond Hoxha
O lum si trimat
O qe i ka Kosova

Llapi e Gallapi
Troje te Shqiptarise
Kurre s'e ndalin luften
O kunder Serbise

Zahir Pajaziti
Bir i Shqiperise
Flamur UÇK-je
Roje Dardanise

O s'te harron Kosova
Zanin lart ta ngriti
O komandant
Zahir Pajaziti
Naim Abazi
Publikimi: 13/09/2012


Naim Abazi - Zahir Pajaziti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zahir Pajaziti".
3. Video është e këngës "Zahir Pajaziti", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:


Komente 0