Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Ismet Asllani (Dëshmor)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

29/08/2018

2018-08-29T11:30:30+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ismet Asllani (Dëshmor)" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Abazi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet