Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naimi, Mihrija, Edi & Rifadia - O Trendafil  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Mihrije Braha

Më Shumë Nga

Rifadije Graiqevci

Më Shumë Nga

Edi Krasniqi (Edi)

25/12/2018

2018-12-25T14:00:06+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "O Trendafil" kënduar nga Naimi, Mihrija, Edi & Rifadia.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naimi, Mihrija, Edi & Rifadia i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Abazi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet