Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Abazi - Interesi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Interesi" kënduar nga Naim Abazi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 0 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
0

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Landi Roko - Interesi

REF.:
Mirmëngjesi, interesi.
Të pëlqen ty Mercedesi
Unë s'kam pare, ti don lluksin
Unë t'jap kafe, ti don Redbull-in.

Kabil Keça - Interesi

Kqyre njerzit si jan ba
vllau vllaun vlla se ka
se nder i bojn interesit
nates i thojn mirmengjesi
i kthejn kokat ku ka pare
ah te shkretit spaskan mare
se kan hallin e askujt
vet na rrojn si askush

Do zengina pa dizgina
nuk kan frig nga Perendia
hallin botes i ja mbajn
veç me mar azxho me dhan
bon vaki me t'pa ne der
n'ftyr ste shohin por ne xhep
svet kush ishe as kush je
por ne xhep sa pare ke

Ju qe keni pare lira
zgjatni duart me te mira
fukaras me i dhon dor
pasurin se merni n'vorr
se qefini nuk ka xhepa
pse nuk boni si thot Feja
ne varr gju ska interesi
shpeton shpirti i te drejtit

Albanian Outlawz - Interesi

Rep Rabbit

Pe presin at momentin kur na nalin
Xhelozia madhe prej inatit kallesh
AO AO qeky emër pot përcjell
Ski ka ik ditën as natën
Jom ën studio po jo me nënshkru kontratën
Euro, euro havero pe mushi çantën
Si me sensor pi juve pe maj distancën
Ti je zero po don fero po sun kapesh
Skom ardh me pi kafe po me qi estradën
Nxet po shkojn teposht vlla si me pi nescafen
Nuk e pret midis natës dera t'hapet
Shpejt bohesh njoni pi atynve që nuk plaken
Reagojna shpejt mun mu gjeg kur lun me flakën
Muzika o bank, na pe planifikojna plackën
Folin për gram kta, na pe matum killazhën
Jeta o si film, une vet pe boj montazhën

Une vet pe boj montazhën
Jeta o si film, une vet pe boj montazhën
Nigga
Une vet pe boj montazhën
Jeta o si film, une vet pe boj montazhën

Refren (2x) Rep Rabbit

Paret si njehim se i bojna n'tzezën
Sa her qe blejm apet do po jesin
Busy për neve, nuk ta shtrojna mezen
Cdo dit kalon e kta ma shum po presin

Alidema

Nuk din mu nal luanat kur për mish jon unt
50:50 loja o triumfon o t'thehen hunt
E di që zemren e ki tmusht me xhelozi
Nuk ki qef mi ekspozu senet qe per ti i di
I pamshirshëm neper rrug se mduhet me bo pare
Operoj n'kët mnyr, shqipe nuk kom çare
Skom koh për llafe, qka m'takon jom ardh me marën
I qoni në mes vete se nuk ju vjen mare jo
AO AO maje n'men more havero
Un skom qka karin hupi se ja nisa prej zero
Aventura t'zjarrta spo kom nxeht në fer
Edhe mi marr miliarda prap i kisha lon n'ghetto
Jom ardh me kall per at msheh me flak
Mos e prit prej meje, me dëshiru nafak
Biseda shum e gjat, e besoj qe kesh i qart
Tri metra mun mi mat nese e ke vendos mem qart

Refren (2x) Rep Rabbit

Paret si njehim se i bojna n'tzezën
Sa her që blejm apet do po jesin
Busy për neve, nuk ta shtrojna mezen
Cdo dit kalon e kta ma shum po presin

Më shumë këngë me këtë titull:


Publikimi: 14/12/2019
Muzika: Kreshnik Avdiu
Teksti: Kreshnik Avdiu
Orkestrimi: Ardian KastratiMë Shumë Këngë Nga Naim Abazi:


Komente mbi këtë këngëNaim Abazi - Interesi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Interesi".
3. Video është e këngës "Interesi", por nuk këndohet nga Naim Abazi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.