Naim Berisha
Naim Berisha
Naim Berisha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Naim Berisha është këngëtar i njohur. Më datë 24 Shtator 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Moj Dibrane".

Më datë 24 Shtator 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Djaloshi".

Më datë 6 Tetor 2016, Naim Berisha publikon videoklipin "Ta Pata Thene".

Më datë 5 Dhjetor 2019, Naim Berisha publikon videoklipin "Motive Muhurrake", në bashkëpunim me Burbuqe Cunin.

Më datë 12 Dhjetor 2019, Naim Berisha publikon videoklipin "Veç Mos Thuaj Se S'te Du", në bashkëpunim me Burbuqe Cunin.

Më datë 16 Dhjetor 2019, Naim Berisha publikon videoklipin "Te Mendoj".

Më datë 27 Dhjetor 2019, Naim Berisha publikon videoklipin "Meri Moj".

Më datë 14 Tetor 2022, Aferdita Lala publikon videoklipin "Qiellin Tone S'e Prish Nje Re", në bashkëpunim me Naim Berishën. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga Naim Berisha, ndërsa orkestrimi u realizua nga Edmond Zhulali.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1