Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Bucaliu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Naim Bucaliu është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2012, Naim Bucaliu publikon albumin "Ah Moj Çike"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentAh Moj Çike (2012)

☆☆☆☆☆


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ibraim Omura

Albion Bucolli

Malvin Terziu

Besmir Spahiu

Abdullah Nimani

Cani Shabani

Bujar Mustafa

Faton Avdyli

Arbnor Dulla

Mirsad Jonuzi

Tags: Naim Bucaliu, Buca


Komente mbi këtë artist