Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Gavrani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Naim Gavrani është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, tallava dhe popullore dasmash. Më datë 30 Maj 2018, Naim Gavrani publikon videoklipin "Ma E Mira Je Bebush". Më datë 1 Tetor 2020, Naim Gavrani publikon videoklipin "Karamele"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Isa Neziri

Remzi Leka

Anton Keraj

Premtim Mehmeti

Ibrahim Kasami

Fidaim Aliu

Fisnik Ristemi

Meti Maloku

Xhezair Elezi (Xheza)

Avdi Mjeku

Tags: Naim Gavrani


Komente mbi këtë artist