Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Gjoshi
  • Vendlindja:
  • Dumre 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 68 Vjeç
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  49

Naim Gjoshi është autor këngësh i njohur. Ka banuar ne Burrel, me pas ne Elbasan per nje kohe te shkurter u transferu ne Librazhd, e mbas nje banimi te gjate ne Librazhd u transeferua perseri ne Elbasan ku jeton edhe sot.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjeraKomente mbi këtë artist