Më mbaj mend (për 1 muaj)


Naim Krasniqi - Prej Podrimje Po Vjen Haberi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prej Podrimje Po Vjen Haberi".
3. Video është e këngës "Prej Podrimje Po Vjen Haberi", por nuk këndohet nga Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Naim Krasniqi - Prej Podrimje Po Vjen Haberi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Kenge Arshikie 2"

Komente

Asnjë Koment

20/01/2017

2017-01-20T10:50:45+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Prej Podrimje Po Vjen Haberi" kënduar nga Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Dervish Shaqa. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Prej Podrimje na vjen haberi
Top e top po na vjen sheqeri
Me kon ha o unë i mjeri
Me kon ha as vet se di-e
Na shkoj vera në terr te zi-e
N'terr të zi vera na ka shku-e
O moj vajzë o ke gabu-e
Qysh s'ma dhe ore besën mu-e
Neve besën ta kom dhon-e
Ruju vajzë se po i bjen pishmon-e
Bash si qyqja në rremë që knon-e
Bash si qyqja në pranver-e
O moj vajzë more hyzmere
Qitma kryet për pengjere
Për pengjere për qabrat
Hej ma ki ballin haj more per dukatMë Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi (Rapsod):

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet