Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Naim Krasniqi - Shiu I Veres  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  25

Komente

Asnjë Koment

01/03/2014

2014-03-01T12:54:30+00:00Dyzet gersheta ti numrova
dhe te ngroha n'gjirin tim
kur si pellumba nga shiu i veres
u strehuam nen cati

shiu i veres flokt mi lagu
vetem buzet mi lage ti
sa shume te doja
vetem kur thoshe
t'lutem mos u ndal o shi

shiu i veres, shi i ngroht i dashurise
ma kujton ate puthjen nen cati
ooo lutjen tende aq te embel e degjoj
t'lutem bjer e mos u ndal o shi (2here)


Ky tekst u dërgua nga KumanovarjaAkordet:

C#m————————
Dyzet gersheta ti numrova
———————–F#m
dhe te ngroha n’gjirin tim
—————————G#
kur si pellumba nga shiu i veres
——————C#m
u strehuam nen cati

shiu i veres flokt mi lagu
vetem buzet mi lage ti
sa shume te doja vetem kur thoshe
t’lutem mos u ndal o shi

——-F#m————————–
shiu i veres, shi i ngroht i dashurise
——-G#——————–C#m
ma kujton ate puthjen nen cati
ooo lutjen tende aq te embel e degjoj
t’lutem bjer e mos u ndal o shi (2here)


Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet