Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi - Une E Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Edhe zgjuar shihja enderr
ti si nuse, une si dhender
por kur iku enderr shkreta
si kercu vetem mbeta

Ref
Heeej une e ti
te perpjekur shtat me shtat
heeej une e ti
jo nuk rrinim aspak rehat

Hej se c'me ndez
kur frymarjen ta degjoj
hej ta paska endja
qe te puth, te ledhatoj
Naim Krasniqi
Publikimi: 12/12/1993
Muzika: Naim Krasniqi
Teksti: Naim Krasniqi
Orkestrimi: Naim Krasniqi


Naim Krasniqi - Une E Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une E Ti".
3. Video është e këngës "Une E Ti", por nuk këndohet nga Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:


Komente 0