A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Naim Krasniqi - A Thua


Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  3

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/03/2014

2014-03-01T13:32:03


It's a long time that we try finding the lyrics to "A Thua" sung by Naim Krasniqi.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Naim Krasniqi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Muharrem Qena. We wish that's the lyrics you are looking for:

A thu asht ma lehte pa dhimbje
A thu ma bukur pa lote
A thu ti ke me u kthye
Dhe prap me qen na te dy
A thu eshte fati i tille
A thu gjithmone me vujtje
A thue ti do t'me kthehesh
Dhe prap me qen na te dy

Cdo gje kalon ne jete
Ateher dhe dielli kur te lind
Mbas diellit prap shi do t'kete
Kshtu asht me te vertete

Ndoshta te tille e kam fatin
Ndoshta gjithmone me vujtje
Ndoshta ti kurre s'do t'me kthehesh
Edhe kjo ngjan n'ket jete

Cdo gje kalon ne jete
Ateher dhe dielli kur t'lind
Mbas diellit prap shi do t'kete
Kshtu asht me te vertetemore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019