Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi - Lenes Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


nga don ti mua lena vajz e embel per ken i paske ato faqet embel nga don ti mua o moj trendafile nga do me lule per ket drit ushile per ken i paske ato flok te zija per kend oj lena syt si dy qershija nga don ti mua o moj trendafile nga do me lule per ket drit ushile.... 2REF:lena moj o lena moj shum te dua lena besa bes lena moj o lena moj prej dashnie dua te vdes


Ky tekst u dërgua nga Anita

Naim Krasniqi - Lenes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lenes".
3. Video është e këngës "Lenes", por nuk këndohet nga Naim Krasniqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:


Komente 0