Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi & Albana Azizi - Boll E Mire Veq Pak E Vogel  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Albana Azizi

02/01/2015

2015-01-02T13:23:14+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Boll E Mire Veq Pak E Vogel" kënduar nga Naim Krasniqi & Albana Azizi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi & Albana Azizi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet