Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naim Krasniqi & Lori - Amin Per Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Lori

05/10/2012

2012-10-05T14:00:36+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Amin Per Ty" kënduar nga Naim Krasniqi & Lori.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi & Lori i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet