Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Naim Krasniqi - Kazanova  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

26/02/2014

2014-02-26T20:52:20+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kazanova" kënduar nga Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Iliret. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Mesnata troket, program mbaron
Në shtëpinë e saj premiera fillon
Pritet në vikend, shpirti e përmend
Rastin e shikon në gosti më thërret

Kënga sikur noton është kjo natë e vonë
Një mijë e një net Kazanova shpejton
Rast I lindur për ne, vetëm për ne
Më kërkove mbi re dhe ja ku më ke

Hesht, t’lutem hesht dikush po troket
Nëse mami vjen vaj halli për ne…

SOLO

Pllazma keks, çaj pë mëngjes
Kazanova shkon, Kazanova të vjen
Në çdo rast, pë çdo vikend
Numëro deri në dhjetë dhe ja ku më ke

Hesht, t’lutem hesht dikush po troket
Nëse mami vjen vaj halli për ne…Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet