A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Naim Krasniqi & Genta Ismajli - Kthimi I Sefe Qobanit


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/01/2014

2014-01-31T01:17:38

See Also

Genta IsmajliIt's a long time that we try finding the lyrics to "Kthimi I Sefe Qobanit" sung by Naim Krasniqi & Genta Ismajli.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Naim Krasniqi & Genta Ismajli attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019