Audio

Naim Krasniqi - Per Ata Sy Te Shkruar


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/03/2014

2014-03-01T13:44:40


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Per Ata Sy Te Shkruar" kënduar nga Naim Krasniqi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Naim Krasniqi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Naim Krasniqi:

Më Shumë...