Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Live Video Kërko Video

Naim Krasniqi, Vllezerit Mziu & Xeni - Kallushana 5  (Feat. Rovena Stefa, Vjollca Luka, Gjyle Qollaku, Arjeta Vllasa & Vjollca Selimi)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votëKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet