Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Naim Smakolli (Nimi)

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Emri i Vërtetë:
  • Naim Smakolli
Naim Smakolli (Nimi) është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Amir Rexhepi

Arsen Mani

Egzon Bajra

Kujta

Reli Mborjes

Hakif Krasniqi

Lindi Baksi

Mel Duraku

Bekim Tetova

Flakron Voca

Tags: Naim Smakolli, Nimi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet