Naldi Sefullahu
Naldi Sefullahu
Naldi Sefullahu
  • Vendlindja:
  • Tirane Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Francë Francë
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
  • Ditëlindja:
  • 10 Shtator 1997
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♍ Virgjeresha
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Naldi Sefullahu është këngëtar. Ne daten 30 Mars 2021, Naldi publikon kengen me titullin "Hajde Ti Bjonde", me te cilen ai ben buje ne rrjetet sociale po ashtu edhe ne youtube. Kenga eshte punuar dhe kompozuar nga vete ai, teksti eshte bere nga Mariglen Tirona dhe solist Nardi Elbasanit.

Me date 15 Maj 2022, Naldi publikon nje kenge tjeter me titullin "Brune". Ne shum komente, atij i eshte kerkuar nje version per brunet dhe prandaj vendos te publikoje kete version per fansat e tij. Kenga kompozohet nga vete Naldi, teksti eshte bere ne bashkpunim me menaxherin e tij Ergit Furtuna.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0