Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naldi - Brune Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Hajde Ti Brune Ti Tune Tune
Me levizjet tua mendjen ti ma humbe
kjo bukuria jote tamam si goc tirone
cfare mbere ti qe zemren ma more

la vida la vida loka
oh sa shum po me dhemb koka
gjith naten parti
me cuna dhe goca
dom jeten jo se cojna

trupin me stil po e dredh
ngjyr karramel ajo gjithe po i cmend
mbushe dhe nje kamarier u pa puna
sot do e ngrej dhe nje got
deri sa te mbushem plot
Naldi Sefullahu
Publikimi: 27/05/2022
Produksioni: Naldi Sefullahu
Mix&Master: Naldi Sefullahu
Teksti: Ergit Furtuna & Naldi SefullahuNaldi - Brune
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Brune".
3. Video është e këngës "Brune", por nuk këndohet nga Naldi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naldi Sefullahu:


Komente 0