Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
  • Emri i Vërtetë:
  • Ronaldo Shtylla:
  • Vendlindja:
  • Tiranë Shqipëri
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri Shqipëri
  • Mosha:
  • 25 Vjeç
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: etno
Deyzoh (Ronaldo Shtylla) është këngëtar dhe autor këngësh i njohur. Më datë 27 Dhjetor 2016, Naldi & Anna publikojnë videoklipin "Kaptines". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 6 Janar 2017, Franci Sula & Landi Roko publikojnë videoklipin "Krem Karamel", në bashkëpunim me Naldi. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 13 Janar 2017, Naldi publikon videoklipin "Te Kam Zemer", në bashkëpunim me Murat Nazifi.

Më datë 16 Janar 2017, Eri Qerimi publikon videoklipin "Papito", në bashkëpunim me Naldi. Muzika e këngës u punua nga vetë Eri Qerimi, ndërsa për orkestrimin u kujdes Eri Qerimi.

Më datë 1 Prill 2017, Bledar Dapa publikojnë videoklipin "Tiron Maminas", në bashkëpunim me Andi Koni & Naldi.

Më datë 12 Maj 2017, Naldi publikon videoklipin "Ajo", në bashkëpunim me Zusi.

Më datë 23 Maj 2017, Naldi publikon videoklipin "Mi Amor".

Më datë 17 Korrik 2017, Marsel Ademi & Naldi publikojnë videoklipin "Do Te Dua". Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani.

Më datë 1 Prill 2018, Landi Roko publikon videoklipin "Ata Xhelozojne", në bashkëpunim me Naldi. Teksti u shkrua nga Dritan Shtylla.

Më datë 22 Prill 2018, Klea publikon videoklipin "Shake", në bashkëpunim me Natti Daja & Naldin.

Më datë 18 Korrik 2018, Naldi publikon videoklipin "T'fala Nga Lali", në bashkëpunim me Landi Roko. Muzika e këngës u punua nga vetë Naldi, teksti u shkrua nga vetë Naldi.

Më datë 23 Prill 2022, Deyzoh, Arsi & Landi Roko publikojnë videoklipin "Kcejna". Muzika e këngës është kompozuar nga Sardi Mneri, ndërsa për orkestrimin u kujdes vetë Deyzoh. Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

Më datë 23 Qershor 2022, Deyzoh publikon videoklipin "Katile", në bashkëpunim me Florian Tufallarin. Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Deyzoh. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 16 Korrik 2022, Deyzoh publikon videoklipin "Kalli", në bashkëpunim me Sardin. Teksti i këngës u shkrua nga Saia. Videoklipi u prodhua nga kompania TheDirectorEXH.

Më datë 17 Gusht 2022, Savanna publikon videoklipin "S'ki Ven (Remake)", në bashkëpunim me Deyzoh. Videoklipi u prodhua nga kompania Imagine Films.

Më datë 21 Shtator 2022, Deyzoh publikon videoklipin "Mbi Re". Muzika e këngës u punua nga Sardi Mneri, ndërsa teksti u shkrua nga vetë Deyzoh.

Më datë 27 Dhjetor 2022, Sardi, Florian Tufallari & Deyzoh publikojnë videoklipin "M'ka Marr Malli". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Sardi Mneri, ndërsa tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim Saia & Deyzoh (Ronaldo Shtylla). Videoklipi u prodhua nga kompania ND Film Pro.

Më datë 19 Mars 2023, Deyzoh publikon videoklipin "M'ke Thy". Muzika e këngës është shkruar nga vetë Deyzoh (Ronaldo Shtylla), ndërsa tekstin e kanë shkruar në bashkëpunim Saia & Deyzoh (Ronaldo Shtylla).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 1