Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deyzoh (Ronaldo Shtylla)

Deyzoh - Qaje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

qaje dhe njeher te fundit qaje
per dashnin,lotin mos e ndale
vetem nje Zot e din qe spate faje
ndaje mendjen,boll shpirtin e vrave

o bebi ti kur ike,ti kur ike
zemren ma ndale,
o bebi ti kur ike,ti kur ike
shpirtin ma kalle

(tash),
tash jeton pa mu,pa mu,pa mu,
bebe pa mu,pa mu..
tjeter kujt i thu ti te du, (2X)
tjeter kujt i thu du

qaje dhe njeher te fundit qaje
per dashnin,lotin mos e ndale
vetem nje Zot e din qe spate faje
ndaje mendjen,boll shpirtin e vrave

nuk ma dhe ni shanc,vetem ike bebe si era,
krijove distanc edhe sonte tkerkon zemra

krejta mi more,mi more,more,more ti (2X)
per ty zemra edhe shpirti ma ka ni

qaje dhe njeher te fundit qaje
per dashnin,lotin mos e ndale (2X)
vetem nje Zot e din qe spate faje
ndaje mendjen,boll shpirtin e vrave


Ky tekst u dërgua nga ak150521Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Renditja: Top 200
Publikimi: 22/07/2023
Muzika: Sardi Mneri
Teksti: Saia & Deyzoh (Ronaldo Shtylla)
Video Produksioni: Dardha Studio
Produksioni: Monkey Music
Mix/Master: Monkey MusicDeyzoh - Qaje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qaje".
3. Video është e këngës "Qaje", por nuk këndohet nga Deyzoh.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Deyzoh (Ronaldo Shtylla):


Komente 0