A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Nani-Style - Askush Nuk Na Ndalon  (Feat. Vjosa)


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2010

2010-12-01T00:00:00

Song from the album:

"Preku Me Realitet"


REF
Kur je me Mu mos u Merzit dije Askush Nuk na Ndalon

jom prefekt pa defekt kom respekt ngjdo aspekt ku jom une e kalli krejt livrit loqki me trup qka po m'rin drejt mos mendo per mu qe jom dembel per ty jasht kufis repi jem del jom car per do pra ku po ta ndin jom ai qe di me ta hek merzin me kere t'mira pare plot nuk foli kot ndije veten pak si n'hollywood. Shoqe afrohu qka ki mos u tut per kto sende dije une i kompletum ndashta ki haru qe jom i provum muzika bassi deri n'maksimum hajde ngat meje se spo muj mu duru kur po t'shoh tjert tu i refuzu po m'doket qe t'kom rezervu e ki mu kon veq per mu.
.
jom ka du mu tranu dije krejt m'ki smu po ty gat jo ska met shku po m'kqyr me bisht tsynit po pret me tu gjujt po mos ta ndin loqk boj qa kom me mujt send i mir sa po na shkon rakia ooh shit na erdhen policia qu loqki se u bo kerdia ton te shpija aty te vendi qfar sendi per neve apet apet fillon kurgjo nuk na ndalon kur osht nani n'mikrofon lemni sonte se po du me pi lemni se kur kcej une boj kerdi hajde qika babit afrohu diqka me tkallxu ti kur je me mu dokesh qe je tu fluturu ju veq kceni vazhdoni mos e leni e moren vesh ton vjosa edhe ni pejon.

ndigo cillin pozicion pe don baby jom i ombel si sheqer per ty bonbon ta qes ni pije ti eks e qon jack cola n'dispozicion sa mir po na shkon cool pa mar parasysh mosha e gjinia gjethkush knaqet me rimat e mia a pe ndin ritmin kndej e andej mir pe vrej tpelqen jom ka tnxej a jom mend a jom trent krejt po vin me rend jom n'takt me taktik ta knaqi zemren qeshtu thjesht o qik t'ka nxon knaqsija kallesh sa mir ti po kcen dridhe prapanicen qfar stili po m'pelqen a pe she loqk qysh t'bona per veti sa lezet sa lezet me tpa qysh tka kap nxehti.


more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019