A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
BIOGRAFIA: Narly është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Ne vitin 2009 Narly se bashku me familjen e tij iku nga shqiperia per nje jet me te mir ne Greqi ne vendin ku narly u stabilizua kishte me shum popull dhe shok se ne (Toc-Tepelen) I frymezuar nga menyra e jeteses se perditshme ne te kaluaren e bene ate me sukses me shume uri ne karriere & familje Ka shume stil me Ndryshe se cfare eshte degjuar deri tani ne historine e RAP`it shqiptare. Ne vitin 2012 Narly ka lidhur nje kontrate me "xxxxx Re...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ex Wolf

Blake

Krijel Flexy

I2rejt

Buta

Kia

3 Treshi

Lindy

Tikkz

Retno


Tags: Narly

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019