Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Beqiri - Mbreteresh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

x2
Sonte dua te jem me ty sonte kam
nevoj per shoqeri du gjitha qe ti them
ne sy vetum te jam diqka per ty

Ref..x2
eja eja do te me gjesh zemeren time
do te jesh sonte fati na buzqesh je e
imja mbreteresh

me ty nje nat po me duket pak pa ty
nata osht e gjat shum e buker te gjith
bota te kan zili ty te zgjodha te vetem dashuri

Ref..x4
eja eja do te me gjesh zemeren time
do te jesh sonte fati na buzqesh je
e imja mbreteresh


Ky tekst u dërgua nga RiLiNdii/8-1

Naser Beqiri - Mbreteresh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mbreteresh".
3. Video është e këngës "Mbreteresh", por nuk këndohet nga Naser Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Beqiri:


Komente 0