Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Beqiri - Kjo Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Edi veten jam xheloze
Por mashtrimin se duroi
Po takohesh me dikë tjetër
Ti gabimin s'po e pranon

Ref.
Mallku qoftë ajo ditë
Që t'besova ty
Mallku qofshin ato vite
Që i humba me ty

Vdekja është shumë e qetë
Jeta plotë trathti
Fati im qenka kështu
Nuk ka kthim kjo dashuri

Ref.
Mallku qoftë ajo ditë
Që t'besova ty
Mallku qofshin ato vite
Që i humba me ty


Ky tekst u dërgua nga Diana

Naser Beqiri - Kjo Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjo Dashni".
3. Video është e këngës "Kjo Dashni", por nuk këndohet nga Naser Beqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Beqiri:


Komente 0