Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Kur Mbetesh Vet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  9

[1] Filloj shum mir me ty
u ndam pa prituri
gjithmon nga un ke ik
e prap je kthy t'kam prit
e kur t'kthehësh të shikosh
me ty nuk jam un më
do t'më urresh mua dhe vetën
që e humbëm te vërtetën

ref. [2X]..S'do tjesh e qet
kur mbetesh vet
zëri im s'thërret
do ta kuptosh
më s'kthehem dot
mos vuaj kot..!!

[2] Filloj shum mir me ty
u ndam pa prituri
gjithmon nga un ke ik
e prap je kthy t'kam prit
e kur t'kthehesh te shikosh
me ty nuk jam un më
do t'më urresh mua dhe vetën
që e humbëm te vërtetën

S'do t'jesh e qet
kur mbetesh vet
zëri im s'thërret
do ta kuptosh
më s'kthehem dot
mos vuaj kot..!


Ky tekst u dërgua nga Brikenna.!Naser Berisha
Publikimi: 26/06/2009
Festivali: Zhurma Show 2009


Naser Berisha - Kur Mbetesh Vet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Mbetesh Vet".
3. Video është e këngës "Kur Mbetesh Vet", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0