Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Berisha - Do Të Doja (Remix) (Feat. Dj Iljano)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Do te doja qe sonte flokt e tua
te shtrihen mbi jastekun tim
do te doja qe sonte ta shijosh romantiken
Nen dritën e qiririt tim
do te doja qe sonte ta shijosh romantiken
Nen dritën e qiririt tim

Do te doja qe sonte t'kem pran vetes
do te doja sonte t'jem me ty
do te doja qe kjo nate pa fund te na takoj
vetem mua.. mua dhe ty
do te doja qe kjo nate pa fund te na takoj
vetem mua.. mua dhe ty

Dhe do te doja se çka s'do doja
te bej sonte me ty
qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
une te jem i pari njeri
qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
une te jem i pari njeri

Kur Premieres i erdhi fundi
Dhe mengjesi filloj te agoj
me puthe njeher ne faqe e me the
"kete nate s'do ta harroj"
me puthe njeher ne faqe e me the
"kete nate s'do ta harroj"
me vjen mire qe ma besove
kete gje kaq me rendesi
qe nga sonte me mua e dashura ime
ti hyre ne boten me dashuri
qe nga sonte me mua e dashura ime
ti hyre ne boten plot dashuri

Do te doja cka s`do doja
te bej sonte me ty
qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
une te jem i pari njeri
qe ne rrugen e gjate te avanturave tua
une te jem i pari njeri
Remix: Naser Berisha - Do Të Doja
Naser Berisha
Featuring: Dj Iljano
Publikimi: 12/07/2023
Fyell: Mandi Xhambazi
Mix Master: Freaks EntertainmentNaser Berisha - Do Të Doja (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Të Doja (Remix)".
3. Video është e këngës "Do Të Doja (Remix)", por nuk këndohet nga Naser Berisha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Berisha:


Komente 0