Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - Syrin Sikur Rrushi Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
e kush po vjen tuj kesh
sa mir sante koka vesh
e po na vjen belholla
ma e bukra nga kosova

ref..

2x
syrin sikur rrushi
buzet sikur prushi
dhembet si sheqeri
buzqeshjen sikur dielli

2x
e kush po vjen tu lu
sa mir sante koka ndrru
sa mir sante je ujdis
te gjithve ju begenis

ref..

2x
syrin sikur rrushi
buzet sikur prushi
dhembet si sheqeri
buzqeshjen sikur dielliRenditja: Top 200
Publikimi: 28/06/2009


Naser Bytyqi - Syrin Sikur Rrushi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Syrin Sikur Rrushi".
3. Video është e këngës "Syrin Sikur Rrushi", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0