Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - E Pamundur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dy zemrat tona ne zot
jan betu prej njana tjetres
mos mu largupor erdh momenti
ma i veshtir kur ne u ndam.
pa lamtumir.

ref..2 her
e pamundur te gjith thon si mbaroj
dashuria jon
askush ne ket jet se ka shkru fatin e vet
nuk ka zemer qi pranon mos me pas at qi e don
.
dy zemrat tona ne zot
jan betu prej njana tjetres
mos mu largupor erdh momenti
ma i veshtir kur ne u ndam.
pa lamtumir.

ref..2 her
e pamundur te gjith thon si mbaroj
dashuria jon
askush ne ket jet se ka shkru fatin e vet
nuk ka zemer qi pranon mos me pas at qi e don

Ky tekst u dërgua nga AdiPublikimi: 27/11/2008


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0


Naser Bytyqi - E Pamundur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pamundur".
3. Video është e këngës "E Pamundur", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.