Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - E Mir Nusja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Qika ju lumt goja
Zanin si sheqer
Me ma knue nusen
Sot nja 100 her
Defin mos ma nalni
Mos tju vjere mare
Fjal per fjale nana
Ja u paguj me pare

Ref:
E mir nusja na ka dal
Ja vlen kangen mos me ndal
Me dahire e qifteli
Nuse tmir o vlla per ty

Zani nuk na lodhet
Per ju rina nkam
Nuk ja u nalim kangen
Kokshi zemer gjan
Gajlen mos naj bani
Se na nuk pritojna
Po sa tna vin krushqit
Venin pesh e qojna


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 08/04/2013


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0


Naser Bytyqi - E Mir Nusja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Mir Nusja".
3. Video është e këngës "E Mir Nusja", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.