Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - Zemer Te Kam E Zemerte Them Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me te than se te kam zemer
Po po tkisha genjeh .
Se ma shum ti per mu je
Per mu je ti djell e han
Me krejt yjet an e mban
Ma ke vetllen si gajtan
Met mar ti sbahem pishman

Bridge 1
Ne vullkan un kisha hy
Zerin tend veq me ta nij
Dhe ne akull mem pas ngrij
Prap per ty un isha shkri

Refre
Zemer tkam e zemer t´them
Pa ty zemra shum po mdhem
Je ma e ambla e mohalles
Je sherbeti e sheqerpares
Qdoher afer du te kem
Per ty bahem xhentelmen

2
Me te than se te kam shpyrt
Jo jo nuk e teproj
Me tvertet te dashuroj
Kshtu si je .si ke qellu veq
Zoti ka mujt met kriju
As pak nuk du me tepru
Sikur ti e mir njet sme ka qellu

Ne vullkan un kisha hy
Zerin tend veq me ta nij
Dhe ne akull mem pas ngrij
Prap per ty un isha shkri

Zemer tkam e zemer t´them
Pa ty zemra shum po mdhem
Je ma e ambla e mohalles
Je sherbeti e sheqerpares
Qdoher afer du te kem
Per ty bahem xhentelmen


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 11/07/2012


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0


Naser Bytyqi - Zemer Te Kam E Zemerte Them
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemer Te Kam E Zemerte Them".
3. Video është e këngës "Zemer Te Kam E Zemerte Them", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.