Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - Lojrat E Tua Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Lojrat e tua nuk jan per mua
ke shum kujdes se qka po flet
ta perkujtoj se nuk je e vetmja
nuk je e vetmja ne ket jet

Ref:

Femra ka n`ket bot sa dush
pare ngjepa kam sa t`thush
kisha dasht ti mend me u mush
e kam me gjith mend

e din qe t'fali un e din qe t`dua shum
per mua je shume e veqant
veq lojrat ndal i ti ta kuptoj boten ty
qe jem me ty jam shum me fat

Ref:

ti je numer nje per mu
per veq teje tjeter sdu
si princesh ke me jetu
veq ti je per muPublikimi: 11/07/2012


Naser Bytyqi - Lojrat E Tua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lojrat E Tua".
3. Video është e këngës "Lojrat E Tua", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0