Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Bytyqi - Oj Bjondin E Kalle Shqiperin Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x
Sonte spo di qka po bahet, kush me kon sonte po argtohet
Ma ke ik trunin moj bjondin, veq syt te ti sonte pom rrin..

Ti kujt ja ke msy,a mu a shokut tem
kallxo se krejtve ti, sonte po ju pelqen.
Spo di kush me tu gjujt, se trunin naj ke lujt
kallxo a po ja jep, ti sonte naj kujt ZEMREN

Ref
O moj bjondin e kalle shqiprin
don me na tranu sonte krejt pesh i ke qu
o moj bjondin e kalle kosoven
kallxo qka po don ti veq qele gojen.Publikimi: 11/07/2012


Naser Bytyqi - Oj Bjondin E Kalle Shqiperin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Bjondin E Kalle Shqiperin".
3. Video është e këngës "Oj Bjondin E Kalle Shqiperin", por nuk këndohet nga Naser Bytyqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Bytyqi:


Komente 0