Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Dula - Të Iki Diku Larg Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Për herë të parë në jetë
u ndodha në një udhëkryq,
jam ende 20 vjeç
si të veproj s’e di.

Ref:
Të rri, të flas me ty
të të përgjigjem me një “po”,
apo të iki diku larg
dhe ndoshta kurrë mos të shoh.

Këtë natë ku gjithçka
është e veshur me mister,
unë rri i heshtur, kokëulur,
nuk e di se çtë them.

Ref:
Më ler ca ditë, ca javë
më ler vetëm disa muaj,
të pyes veten, të pyes zemrën
nëse vërtet të dua.Nuk kemi video për këtë këngë.


Naser Dula
Publikimi: 17/12/1997
Teksti: Irma Kurti


Naser Dula - Të Iki Diku Larg
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Të Iki Diku Larg".
3. Video është e këngës "Të Iki Diku Larg", por nuk këndohet nga Naser Dula.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Dula:


Komente 0