Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Lutfiu - Robi Yt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Në zemrën time hyre dikur
dhe e pushtove
për tjetrën nuk le vend aspak
dhe më përvlove
Dhe shkove ike diku larg
robi yt unë mbeta
një dashuri të rë nuk gjejë
o jetë u treta

Ref X2
Ti asnjëherë nuk do ta ndiesh
sa lotë derdhin këta sy
Ti asnjëherë nuk do ta ndiesh
si ta mësoj veten pa ty
Ti asnjëherë nuk do ta ndiesh
se shpirti e zemra mu tretën
Ti asnjëherë nuk do ta ndihesh
se vdekja e varri më mbeten

Ti dashurinë ma le peng
në udhëkryq unë mbetazemra pas fatit bredh a vuan e shkreta
dhe shkove ike diku larg
robi yt unë mbeta një dashuri
të re nuk gjejë o jetë u treta

Ref X2
Ti asnjëherë nuk do ta ndiesh
sa lotë derdhin këta sy
Ti asnjëherë nuk do ta ndiesh
si ta mësoj veten pa ty
Ti asnjëherë nuk do ta ndiesh
se shpirti e zemra mu tretën
Ti asnjëherë nuk do ta ndihesh
se vdekja e varri më mbeten

2 herë ref


Naser Lutfiu - Robi Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Robi Yt".
3. Video është e këngës "Robi Yt", por nuk këndohet nga Naser Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Lutfiu:


Komente 0