Më mbaj mend (për 1 muaj)

Naser Lutfiu - Vetmi Nate Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

U ktu zgjua drit kandili,
une me kang te gjej qetesi,
kurse ti do te jesh tuj fletur je e imja dashuri 2x,
tuj kendue keng te permallshme shpirt e zemer kam tek ti,
ti ne ket kohe ne gjum do te gjindesh je e imja dashuri,
ty moj zemer te pat kujtuar trupi im nuk gjen qetesi,
ti do te jesh ne gjum te embel je e imja dashuri 2x,
ti moj han me rrezet e tua prej dritares bej shoqeri me pershendet me puthjen tande dhe i thuj naten e mire 3x


Ky tekst u dërgua nga Coco Jambo

Naser Lutfiu - Vetmi Nate
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetmi Nate".
3. Video është e këngës "Vetmi Nate", por nuk këndohet nga Naser Lutfiu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Naser Lutfiu:


Komente 0